Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Kozłów Biskupi - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

40 zł/m²16,40 m² 656 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przegnie poinformować o możliwości najmu lokalu handlowo-usługowego w nowo powstałym budynku dworca na stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

42,31 zł/m²130 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjny lokal idealny na: * biuro firmy, * kancelarię notarialną/prawną wysoki standard wykończenia centrum miasta! możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łowicz

Łowicz(Kozłów Biskupi + 20 km)

25 000 zł1 412 m² 17,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 1412 m2, działka 11.213 m2 w Łowiczu woj. Łódzkie. Działka znajduje się w strefie przemysłowej w bardzo dobrej lokalizacji: 15km zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Żyrardów(Kozłów Biskupi + 24 km)

4 500 zł49,97 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Żyrardów

Żyrardów(Kozłów Biskupi + 24 km)

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne nowe mieszkanie w Żyrardowie Mieszkanie 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego. Dwa odrębne pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Łowicz(Kozłów Biskupi + 20 km)

600 zł/m²1 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu powierzchnie pod ulokowanie bankomatu w zmodernizowanym budynku dworca kolejowego pkp Łowicz Główny. Miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²120 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Położony w centrum Żyrardowa, przy jednej z głównych ulic , lokal handlowo usługowy o powierzchni całkowitej ok. 120 m.kw. Do lokalu przynależy zaplecze (magazyn, toaleta).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie typu M-2 o powierzchni 29,70 mkw, położone na 2 piętrze w bloku spółdzielczym, wielorodzinnym na os. Kościuszki. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

48,20 zł/m²207,47 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne osiedle, atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Sochaczewa oraz Park Garbolewskiego - to doskonała okolica na restaurację lub ekskluzywną kawiarnię! Zapraszamy do zapoznania się z oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów(Kozłów Biskupi + 24 km)

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Numer oferty w biurze 6546 Najem okazjonalny! Oferta najmu dla osób bez dzieci i bez zwierząt. Polecamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kozłów Biskupi

Kozłów Biskupi,mazowieckie

5 000 zł298 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na wynajem dom jednorodzinny położony na działce 914m2, piękny zadrzewiony ogród z bezpośrednim wyjściem na skarpę rzeki Bzura. Dom jest podpiwniczony z dużym garażem i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Skierniewicka

Kozłów Biskupi,mazowieckie

36,84 zł/m²76 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę w nowowybudowanej nieruchomości lokal przystosowany do prowadzenia działalności w zakresie : salonik fryzjerski (2 lub 3 stanowiska : 25m2 ) salonik kosmetyczny 8m2, stanowisko manicure.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów(Kozłów Biskupi + 24 km)

3 000 zł78 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia loft 78m2 sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka. W prestiżowej inwestycji Lofty de Girarda. Ściany z prawdziwych cegieł, sufit z żelbetu. Duże okna.

Zamknij
+0 km

Kupię